Редакційний штат

Головний редактор

1. Володимир Олексійович Іваниця, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, доктор біологічних наук, професор; Одеса, Україна.

Заступники головного редактора

1. Tetiana Filipova / Тетяна Олегівна Філіпова, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, доктор біологічних наук, професор; Одеса, Україна.

Редакційна колегія

1. Arturo Anadón / Артуро Анадон, Мадридський університет Комплютенсе, професор, доктор, Мадрид, Іспанія
  2. Liudmyla Varbanets / Людмила Дмитрівна Варбанець, Інститут мікробіологія і вірусології НАН України, доктор біологічних наук; Київ, Україна.
  3. Albert Vynnikov / Альберт Іванович Вінніков, Дніпропетровський національний університет, доктор біологічних наук, професор; Дніпропетровськ, Україна.
  4. Roman Volkov / Роман Анатолійович Волков, Чернівецький національний університет, доктор біологічних наук, професор; Чернівці, Україна.
  5. Boris Galkin / Борис Миколайович Галкін, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, доктор біологічних наук, професор; Одеса, Україна.
  6. Petro Gvozdyak / Петро Ілліч Гвоздяк, Інститут колоїдної хімії та хімії води НАН України, доктор біологічних наук, професор; Київ, Україна.
  7. Anzhei Gamian / Анжей Гаміан, Інститут імунології і експериментальної терапії Польської Академії наук, професор; Вроцлав, Польща., Польща
  8. Tomas Haertle / Томас Ертле, Інститут сільськогосподарських досліджень, доктор, професор; Нант, Франція.
  9. Galyna Iutynska / Галина Олександрівна Іутинська, Інститут мікробіологія і вірусології НАН України, доктор біологічних наук, чл.-кор. НАН України, професор; Київ, Україна.
  10. Leonid Kaprelyants / Леонід Вікторович Капрельянц, Одеська національна академія харчових технологій, доктор технічних наук, професор; Одеса, Україна.
  11. Nadiia Kovalenko / Надія Костянтинівна Коваленко, Інститут мікробіології і мікробіології НАН України, доктор біологічних наук, професор; Київ, Україна.
  12. Ivan Kurdish / Іван Кирилович Курдиш, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, доктор біологічних наук, професор; Київ, Україна.
  13. Bogdan Matselyukh / Богдан Павлович Мацелюх, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, доктор біологічних наук, чл.-кор. НАН України, професор; Київ, Україна.
  14. Iryna Metelitsyna / Ірина Платонівна Метеліцина, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, доктор біологічних наук, професор, Одеса, Україна
  15. Fernanda Mozzi / Фернанда Моцці, Центр дослідження лактобацил, доктор, Тукуман, Аргентина
  16. Volodymyr Patyka / Володимир Пилипович Патика, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, доктор біологічних наук, академік НААН України, професор; Київ, Україна.
  17. Valentyn Pidgorskyi / Валентин Степанович Підгорський, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, доктор біологічних наук, академік НАН України, професор; Київ, Україна.
  18. Sergii Petrov / Сергій Анатолійович Петров, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, доктор біологічних наук, професор, Одеса, Україна
  19. Valerii Polishchuk / Валерій Петрович Поліщук, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, доктор біологічних наук, професор, Київ, Україна
  20. Andrii Sybirnyi / Андрій Андрійович Сибірний, Інститут клітинної біології НАН України, доктор біологічних наук, академік НАН України, професор; Львів, Україна.
  21. Larysa Skivka / Лариса Михайлівна Сківка, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, доктор біологічних наук, Київ, Україна.
  22. Mykola Spivak / Микола Якович Співак, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, доктор біологічних наук, чл.-кор. НАН України, професор; Київ, Україна.
  23. Igor Tikhonovich / Ігор Анатолійович Тіхонович, Всеросійський НД Інститут сільськогосподарської мікробіології РААН, доктор біологічних наук, професор, Санкт-Петербург, Росія
  24. FedorTovkach / Ф. І. Товкач, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, доктор біологічних наук, чл.-кор. НАН України, професор; Київ, Україна.
  25. Viktor Fedorenko / Віктор Олександрович Федоренко, Львівський національний університет ім. Івана Франка, доктор біологічних наук, професор, Львів, Україна.
  26. Nina Chanishvili / Ніна Чанішвілі, Інститут бактеріології, мікробіології і вірусології, доктор наук, Тбілісі, Грузія
  27. Sabina Chebotar / Сабіна Віталіївна Чеботар, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, доктор біологічних наук, професор, старш. наук. співроб., член-кореспондент НААН, Одеса, Україна, Україна

Відповідальний секретар

1. Tetiana Burlaka / Тетяна Василівна Бурлака, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова