<< Previous | Next >>

Archive of Published Issues: 2024


Front Matter

Front Matter associated with this Archival Unit includes:


Metadata

Metadata associated with this Archival Unit includes:

Journal URL http://mbt.onu.edu.ua/
Title Мікробіологія і біотехнологія
Publisher Odesa I. I. Mechnikov National University
ISSN 2307-4663
Language(s) English (en_US)
Українська (uk_UA)
Publisher Email biologywiki@onu.edu.ua
Copyright

Автор передає журналу (університету) на безоплатній основі невиключні права на використання статті (на весь строк дії авторського права починаючи з моменту публікації, розміщення статті на веб-сторінці журналу, в репозитарії відкритого доступу) без одержання прибутку; на відтворення статті чи її частин в електронній формі (включаючи цифрову); виготовлення ії електронних копій для постійного архівного зберігання; виготовлення електронних копій статті для некомерційного розповсюдження; внесення статті до бази даних репозитарію; надання електронних копій статті в доступі мережі інтернет.


Автор гарантує, що у статті не використовувалися статті або авторські права, які належать третім особам; гарантує, що на момент розміщення статті на веб-сторінці, в репозитарії ОНУ лише йому належать виключні майнові права на статтю, що розміщується; майнові права на статтю ні повністю, ні в частині нікому не передано (не відчуджено), майнові права на статтю ні повністю, ні в частині не є предметом застави, судового спору або претензій з боку третіх осіб.Автор зберігає за собою право використовувати самостійно чи передавати права на використання статті третім особам.


Автор надає журналу право на використання статті такими способами:
переробляти, адаптувати або іншим чином змінювати її за погодженням з автором; перекладати статтю у випадку, коли стаття викладена мовою іншою, ніж мова, якою передбачена публікація у виданні. Якщо журнал виявить бажання використовувати статтю іншими способами: перекладати, розміщувати повністю або частково у мережі інтернет, публікувати статтю в інших, в тому числі іноземних виданнях, включати статтю як складову частину до інших збірників, антологій, енциклопедій тощо, умови оформлюються додатковою угодою.


Автор підтверджує, що він є автором (співавтором) цієї статті; авторські права на дану статтю не передані іншому видавцю; дана стаття не була раніше опублікована у будь-якому іншому виданні до публікації її журналом.


Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.


Увага !!! При натисненні на посилання, файл з текстом договору у форматі Word завантажується на Ваш комп'ютер в теку для завантажень використовуваного браузера. За замовчуванням це - C: \ Users \ обліковий запис \ Downloads (C: \ Користувач \ обліковий запис \ Завантаження). За процесом завантаження файлу можна спостерігати: GoogleChrome - нижній лівий кут екрану; FireFox та Opera - верхній правий кут екрану.


ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР НА ВИКОРИСТАННЯ ТВОРУ


ДОГОВІР НА РОЗМІЩЕННЯ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

LOCKSS

LOCKSS system has permission to collect, preserve, and serve this Archival Unit.

The Public Knowledge Project

Open Journal Systems was developed by the Public Knowledge Project.